Hakkımızda

Hakkımızda

Sevdiklerimize verdiğimiz değeri göstermenin en güzel yollarından bir tanesi onlara hediye almak. Önemli günlerde onlara alacağımız harika hediyeler ile birlikte onlara duyduğumuz sevgiyi rahatlıkla tarif edebiliriz. Hiç beklemediği bir anda aldığımız küçük hediyeler sevdiklerimizi dünyanın en mutlu insanlarından bir tanesi haline getirebilir. İnce Hediye olarak bizler, bu önemli anlarınızda sizlere yardımcı olmak adına hizmet vermeye başladık.

Hayat koşuşturması içerisinde hediye seçimi için mağazaları gezerek tüm ürünleri inceleme şansımız olmuyor. Yaşadığımız dönemde bolca vakti olan kişiler dahi hediye seçimlerini bu şekilde gerçekleştirmemeye başladı. En doğru seçim artık güvenilir bir internet sitesi üzerinden tüm ürünleri inceleyerek beğendiğimiz ürünleri satın almak. İnternet sitemiz bu konuda sizlere çok geniş imkanlar sunuyor.

Güvenli Alışverişin Yeni Adresi

İnternet üzerinden alışveriş, her geçen gün daha popüler bir hale gelmeye devam ediyor. Popülaritesinin artışı çok sayıda farklı internet sitesinin bu hizmeti vermeye başlamasına sebep oldu. Maalesef bu durum insanları dolandırmak amacıyla kurulan sitelere de imkan sunmuş durumda. Bu siteler diğer güvenilir siteler arasında kamufle olarak insanların paralarını almayı başarıyorlar.

Milyonlarca insanın parasını internet sitelerinde kaybettiği bu dönemde tamamen güvenilir bir site bulmak oldukça zor. İnce Hediye olarak bizler bu zorluğu aşmanızda sizlere yardımcı oluyoruz. Dünyanın en güvenilir internet siteleri arasında yer alan İnce Hediye günün her saatinde güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirme imkanı sunuyor. Ödeme aşamasında kullandığınız kart ya da banka bilgilerinin yanı sıra tüm kişisel bilgileriniz de bizimle birlikte güvende.

Bütçenize Uygun Ödeme Seçenekleri

Sevdiklerimizi mutlu etmek adına hediye almaya karar verdiğimizde birçoğumuz bunun için ayırabildiğimiz bütçeyi düşünmeye başlıyor. Her zaman alacağınız hediyeye uygun bir bütçeniz olmayabilir. Bu anlarda sizlere sunduğumuz ödeme seçeneklerini kullanarak istediğiniz hediyeyi satın alabilirsiz.

Sitemizde sunulan havale ve kredi kartı ile ödeme işlemleri hediye satın alımlarınızı çok daha kolay bir hale getirecek. Sitemizden sunulan peşin fiyatına taksit imkanlarını değerlendirerek sizler de istediğiniz tüm hediyeleri bütçenizi sarsmadan almayı başarabilirsiniz. Sitemize girerek alışverişe başlamanız yeterli.  


ORİJİNAL ÜRÜN

Her zaman resmi distribütörlerle çalışırız. Güvenle satın alıp, kullanabilirsiniz.

KOLAY, ÜCRETSİZ DEĞİŞİM

15 gün içerisinde ücretsiz kargoyla değişim yapabilir veya iade edebilirsiniz.

YAKIN ZAMANDA KAPIDA ÖDEME

Siparişlerinizi online veya kapıda kredi kartı/nakit olarak ödeyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ, HIZLI KARGO

100 TL üzeri tüm siparişlerde, Türkiye'nin her yerine kargo BEDAVA!